استان بوشهر

>

کاهش ساعت کار ادارات استان تمدید شد

گرنا: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: در راستای مدیریت مصرف برق در تابستان، کاهش ساعات کار فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تا ۲۰ شهریور تمدید شد.

به گزارش گرنا: سعید زرین‌فر ظهر امروز در نشست بررسی نقش کاهش ساعت کار ادارات در وضعیت مصرف برق استان بوشهر اظهار داشت: برای رفاه مردم و مشترکان برق و مدیریت مصرف برق، ساعات کار ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از سوم تیرماه  از ساعت 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه تعیین شد.


وی با بیان اینکه کاهش ساعات کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر تا پایان مرداد ماه تعیین شده بود افزود: برای جلوگیری از قطعی، خاموشی برق و افزایش رفاه مردم، ساعت کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از سوم تیر تا پایان مردادماه کاهش یافت.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر از تمدید کاهش ساعت کار ادارات استان بوشهر خبر داد و گفت: به منظور مدیریت مصرف و پایداری شبکه و جلوگیری از هرگونه قطعی برق و کاهش پیک بار ساعات کار ادارات از ساعت 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه تا 20 شهریور ماه امسال تمدید می‌شود.


زرین‌فر تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند برای رعایت ترتیب و تنظیم ساعات کار اداره متبوع خود نظارت کامل بر ورود و خروج کارکنان اعمال کنند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر با تاکید بر مشارکت هم‌ استان‌ها در مصرف بهینه برق افزود: به منظور پیشگیری از قطعی برق و جلوگیری از مشکلات در این حوزه، توصیه می‌شود در مصرف انرژی برق صرفه جویی شود.


* تسنیم


نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group