استان بوشهر

>

الماسی: دوره دوم ریاست‌جمهوری جای آزمون و‌ خطا نیست

گرنا: نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه گفت: بدنه دولت از مدیران همسو که دل در گرو کمک به دولت دارند استفاده شود چرا که دوره دوم ریاست جمهوری دکتر روحانی جای آزمایش و‌خطا نیست.


https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/06/05/1396060512021290811762164.jpg


به گزارش گرنا: سکینه الماسی صبح امروز در آئین تجلیل از کارمندان نمونه ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با تاکید بر نقش مهم حماسه‌آفرینی شهیدان در اقتدار نظام اسلامی ایران اظهار داشت: صلابت و عزت نظام اسلامی ایران مدیون خون پاک شهدای والامقام  است.


الماسی، بالندگی ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: برای ثبات امنیت و ‌ایجاد اقتدار نظام خون‌های پاک و مطهری فدا شده که امروز شاهد این صلابت و بالندگی هستیم.


نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رای اعتماد حداکثری به وزرای دفاع، اطلاعات و خارجه به امنیت و اقتدار نظام کمک می‌کرد تصریح کرد: رای بالای مجلس به این وزرا پشتوانه محکمی  برای آنها در دفاع از ملت و نظام در فضای بین الملل است.


وی همراهی و ‌تعامل دولت و مجلس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در نشستی که با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور داشتم تاکید کردم که در بدنه دولت از مدیران همسو که دل در گرو کمک به دولت دارند استفاده شود چرا که دوره دوم ریاست جمهوری دکتر روحانی جای آزمایش و‌خطا نیست.


الماسی افزود: از مسئولان استان بوشهر و حوزه انتخابیه درخواست می‌شود در به کارگیری مدیران غیرهمسو تجدید نظر کنند.


* تسنیمکلمات کلیدی

سکینه الماسی

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group