استان بوشهر

>

فرماندار: همه طرح‌های دولت یازدهم در دیلم تکمیل شدند

گرنا: فرماندار دیلم گفت: تمامی طرح هایی که عملیات اجرایی آنها در دولت تدبیر و امید در این شهرستان آغاز شده بود، تکمیل و به بهره برداری رسیدند.

به گزارش گرنا: حسن اسماعیلی روز پنجشنبه در آیین افتتاح و اجرای 7 طرح عمرانی در روستاهای شهرستان دیلم افزود: اهتمام دولتمردان اسلامی برای ارایه خدمات مورد نیاز مناطق روستایی در راستای تحقق توسعه پایدار و عدالت محور سند افتخار برای دولت است.


 


وی گفت: مردم باحضور پرشور خود در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخاب مجدد دکتر روحانی به تداوم دولت تدبیر و امید رای دادند و ما موظفیم به این اعتماد در عمل پاسخ دهیم.


 


http://img8.irna.ir/1396/13960609/82650796/n82650796-71842716.jpg


 


بخشدار مرکزی دیلم هم گفت: دولت توجه خاصی به آبادانی و توسعه زیر ساخت های عمرانی،ورزشی و فرهنگی در سطح روستاهای این شهرستان داشته است.


 


باقر گله گیر افزود: به میمنت گرامیداشت هفته دولت 7 طرح عمرانی در روستاهای این بخش با اعتبار 23 میلیارد و 700 میلیون ریال افتتاح و اجرایی شد.
وی اظهارکرد: این طرح ها شامل افتتاح روکش آسفالت راه روستایی کنارکوه، بیدو و بنه خاطر،طرح هادی روستای بوالفتح و مظفری شمالی، تجهیز بوستان جنگلی عامری، توسعه و بازسازی شبکه های روستایی است.


به همین مناسبت ساختمان جدید اداره استاندارد دیلم با اعتبار 3 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.


 


نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group