استان بوشهر

>
بخشدار آب‌پخش:

۱۷.۵ میلیارد ریال به آموزش و پرورش آب‌پخش اختصاص یافت

گرنا : بخشدار آب‌پخش گفت: ۱۷.۵ میلیارد ریال به آموزش و پرورش آب‌پخش اختصاص یافت.

به گزارش « گرنا »؛ علی مردانلو صبح سه‌شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش آب‌پخش اظهار داشت: برای رسیدن به توسعه و پیشرفت نیازمند نظام تعلیم و تربیت قوی هستیم و در این راستا باید آموزش و پرورش حمایت شود.  


علی مردانلو


وی به ظرفیت بالای دانش‌آموزان آب‌پخشی اشاره کرد و ادامه داد: دانش‌آموزان آب‌پخشی در عرصه‌های مختلف افتخارآفرینی کرده‌اند و ما تلاش داریم که تجلیل مناسبی از دانش‌آموزان برتر منطقه داشته باشیم.  


بخشدار آب‌پخش خاطرنشان کرد: با تصویب شورای برنامه‌ریزی شهرستان دشتستان، ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به آموزش و پرورش آب‌پخش اختصاص یافت.  


وی بیان کرد: از این اعتبارات ۱۰ میلیارد ریال برای تکمیل مدرسه شهید رضایی منفرد، ۳ میلیارد ریال برای هنرستان خوارزمی و ۲.۵ میلیارد ریال برای احداث دبستان سه کلاسه شهید بنافی روستای بنار آزادگان اختصاص یافته است.  


مردانلو ادامه داد: دو میلیارد ریال نیز برای تعمیر و تجهیز مدارس ابتدایی، مدارس متوسطه و هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای و کارودانش منطقه آب‌پخش اختصاص یافته است.  وی از اختصاص ۲۰۰ میلیون ریال برای تعمیر و تجهیز اداره آموزش و پرورش آب‌پخش خبر داد و افزود: به غیر از این اعتبارات یک میلیارد ریال هم برای کل پژوهش‌سراهای شهرستان اختصاص یافته است که بخشی نیز سهم آب‌پخش خواهد بود.  بخشدار آب‌پخش خاطرنشان کرد: با همکاری و تلاش مسئولان ذی‌ربط، شرایط خوبی برای بازگشایی مدارس آب‌پخش در رو اول مهرماه فراهم است.

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group