استان بوشهر

>
حامد حسن پور؛

انتخاب استاندار، نباید جولانگاه فرصت طلبان باشد

در چند هفته گذشته بحث تغییر استاندارن در کشور مطرح شده است که استان بوشهر نیز خواسته یا نخواسته درگیر این موضوع شده است و احتمال می‌رود که مرد اول ساختمان سرخ استانداری بوشهر نیز جای خود را به شخص دیگری بدهد.

گرنا- حامد حسن پور ؛ استانی که شاید از دید بسیاری از بالانشین ها استانی کمتر مهم و دور افتاده تلقی می‌شود ولی در باطن می‌دانیم که این استان از شریان‌های اصلی درآمدی این کشور است و اگر روزی روزگاری از این کشور گرفته شود هیچ یک از استان های دیگر نمی‌توانند جور نبودنش را به دوش بکشند.


نتیجه تصویری برای حامد حسن پور +گرنا


استان بوشهر از طرق مختلف روزانه در حال درآمد زایی برای این کشور است از حوزه نفت و گاز گرفته تا پتروشیمی و کشاورزی و گمرک و دریا و ...


پس همه باید بر این امر واقف باشیم که استان بوشهر یکی از استان‌های استراتژیک مملکت است .


همان‌طور که در گذشته انگلیسی‌ها و پرتقالی‌ها چشم طمع به این کهن بندر و این استان زرخیر دوخته بودند.


اکنون همچون گذشته که خارجی‌ها چشم طمع داشتند  شاهدیم که بسیاری از افراد ذی نفوذ در داخل این کشور چشم به منابع این استان دوخته‌اند اما این‌ها نه مثل خارجی‌ها با تفنگ و جنگ  قصد سو استفاده دارند بلکه از طریق باند بازی‌های سیاسی و قدرت دوستان خود قصد دست اندازی و دست درازی به این استان را دارند .


با خواندن پیش زمینه فوق میخواهیم  به بحث داغ این روزهای رسانه‌های استان برسیم .


بحث انتخاب استاندار؛


در چند هفته گذشته بحث تغییر استاندارن در کشور مطرح شده است که استان بوشهر نیز خواسته یا نخواسته درگیر این موضوع شده است و احتمال می‌رود که مرد اول ساختمان سرخ استانداری بوشهر نیز جای خود را به شخص دیگری بدهد.


در این چند وقت گروه‌ها و افراد  مختلف به شدت درگیر این موضوع شده اند .هرکدام از این افراد و گروه‌ها چهره‌های نزدیک به خود را مطرح کرده و به دنبال آن لابی‌هایی را نیز برای به کرسی نشاندن این افراد انجام داده اند .


بسیاری از گزینه‌های بومی و غیر بومی در این چند وقت مطرح گردیده که شاید شنیدن نام برخی از انها  لرزه بر تن مردم می‌اندازد  کسانی که نه توانایی مدیریتی قوی  و نه سابقه درخشانی در مدیریت کلان این کشور دارند و شاید فقط برای کسب تجربه و فقط از طریق افرادی فرصت‌طلب که به دنبال منافع خود در این استان هستند نام شان مطرح شده است که قطعا می‌دانیم دلسوزان این استان هرگز اجازه مدیریت را به چنین افرادی نخواهند داد.


استان بوشهر استانداری می‌خواهد با قدرت مدیریتی قوی، با تجربه ،آشنا به اصول کار در سطوح بالا که بتواند مسیر پیشرفت استان را ادامه دهد و نه اینکه استان را دچار عقب گرد کند  لذا از همه فعالان حزبی ،اجتماعی ،دانشجویی ،...و همه و همه انتظار می‌رود در زمینه تغییر استاندار یا ابقا استاندارجوان و توانمند  مسیری را دنبال کنند که کوچکترین فرصتی نصیب فرصت‌طلبان نشود که خدای ناکرده باز شاهد عقب افتادگی استان بوشهر باشیم .


چون فرصت عقب گرد این استان دیگر ب اتمام رسیده و مردمش جز ارتقا ،ترقی ،رونق ،پیشرفت و ... در همه زمینه ها از قبیل سلامت ،بهداشت،اموزش،ورزش ،فرهنگ و ...چیز دیگری را قبول نخواهند کرد  .


 


بوشهر نهنگ پیرن...

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group