استان بوشهر

>

استقبال مردم از درخواست فضاهای مجازی گناوه

گرنا: مدیران شماری از شبکه های مجازی در گناوه در اقدامی ابتکاری و خیرخواهانه از مردم خواستند تا نذرهای ماه محرم را به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند که با استقبال آنها روبرو شد.

به گزارش گرنا به نقل از ایرنا؛ از زمان آغاز این حرکت فرهنگی و خیرخواهانه، استقبال خوبی شده و تاکنون تعدادی زیادی از مخاطبان این شبکه ها کمک های خود را در حسابی که اعلام شده واریز کردند تا برای خرید نیازهای دانش آموزان محروم در آستانه بازگشایی مدارس هزینه شود.


محمدرضا حسینی یکی از مدیران انجمن فعالان اجتماعی در فضای مجازی گناوه گفت: این اقدام باهدف ترویج و نهادینه کردن فرهنگ کمک به همنوعان در فضای مجازی انجام و استقبال خوبی از آن بویژه در دیگر گروه های مجازی استان و شهرستان شده است.


وی افزود: در فراخوانی که ازطریق فضای مجازی نشر داده ایم از اعضای گروه که قصد نذری در ایام محرم دارند خواسته شده تا کمک های خود را بصورت نقدی در حساب بانکی اعلام شده معتبر واریز تا ضمن فرهنگ سازی بخشی از مشکلات این قشر در آغاز سال تحصیلی برطرف شود.


ابوالقاسم تربیت مدیر گروه مجازی صدای شهر گناوه گفت: استقبال خوبی که اعضای گروه برای مشارکت در امر خیرخواهانه جمع آوری نذرها به نیازمندان کردند، چشمگیر بوده است.


وی افزود: باتوجه به اینکه دانش آموزان بی بضاعتی در شهر وجود دارند که برای تهیه نیازهای خود در سال تحصیلی قادر به خرید نیستند این حرکت می تواند منشا خیر و خوشحالی آنان و الگویی برای شبکه هایی مجازی شود.


شهر گناوه مرکز شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.


 

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group