استان بوشهر

>
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

جامعه پرستاری بدنه اصلی درمان در تمامی ابعاد است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: جامعه پرستاری به‌عنوان بدنه اصلی درمان در بیمارستان‌ها در خط مقدم خدمات قرار دارند. 


به گزارش « گرنا »؛ دکتر سعید کشمیری در نشست با مدیران پرستاری بیمارستا‌ن‌های استان با ابراز تشکر از زحمات شبانه‌روزی کادر پرستاری در سراسر استان بوشهر گفت: از مشکلات متعدد حوزه پرستاری آگاه هستیم و با جدیت تمام تلاش و برنامه‌ریزی برای رفع آن داریم.


دکتر کشمیری با اشاره به سطح بالای توقعات از جامعه پرستاری افزود: ازآنجاکه بیشترین ارتباط و خدمات دریافتی بیماران در بیمارستان‌‌ها از پرستاران است به همان میزان نیز سطح توقعات از این قشر بالا است.وی خاطرنشان کرد: حفظ نقش اجتماعی پرستاران از اولویت ویژه‌ای برخوردار است و مشکلات و ضعف‌های موجود نباید خدشه‌ای به اخلاق حرفه‌ای پرستاران وارد آورد.


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: در مواجهه با مردم همواره شاهد رضایتمندی از برخورد دلگرم و مهربانانه پرستاران با بیماران هستم و این موضع موجب شده تا شاهد ایجاد بار سنگین توقعات به‌حق مردم از پرستاران شویم.دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: با هماهنگی صورت گرفته با روسای بیمارستان‌های استان برنامه‌ای تدوین‌شده است تا تأخیر پرداختی‌های پرستاران تا حدی برطرف شود.

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group