استان بوشهر

>

مدیرکل گمرک گناوه: تحقق اقتصاد مقاومتی در دستور کار است

گرنا: مدیرکل گمرک بندرگناوه گفت: باتوجه به راه اندازی سامانه جامع امور گمرکی، تحقق و نهادینه شدن منویات رهبر معظم انقلاب در مورد سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستور گار گمرکات گناوه و ریگ قرار دارد.

به گزارش گرنا به نقل از ایرنا؛ منصور بازیار روز چهارشنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس گمرک بندرریگ در بخشداری افزود: گمرک ایران در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی بطور مداوم در حال بهبودبخشیدن به فضای کسب و کار با استفاده از سیستم های الکترونیکی است.


وی اظهارکرد: تسهیل و شفاف سازی فرآیندها و تشریفات گمرکی و استفاده از تکنولوژی های مدرن باعث کاهش مدت زمان توقف کالا در گمرک، فرارهای مالیاتی و گمرکی و کاهش هزینه های بازرگانی شده که دراین ارتباط گمرکات گناوه و ریگ با راه اندازی سامانه جامع امور گمرکی دراین مسیر گام برمی دارند.


مسعود شیرافکن بخشدار ریگ گفت: اهتمام جدی به بهبود فضای کسب و کار، تکریم ارباب رجوع، تعامل با لنجداران و فعالان عرصه اقتصادی و انضباط اداری در حوزه گمرک ضروری است.


در این آیین که رئیس امور نظارتی ستاد نظارت گمرک استان بوشهر حضور داشت، سیاوش رضایی به عنوان رئیس جدید گمرک بندرریگ معرفی و از زحمات مسلم بهروزی حقیقی رئیس سابق تقدیر شد.


بندرریگ از توابع شهرستان گناوه از بنادرقدیمی و تجاری استان بوشهر است که شغل عمده مردم این منطقه به دریا وابسته است.

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group