استان بوشهر

>

فرماندار دشتستان : نیروی انتظامی در انجام وظایف ،موفق بوده

گرنا: فرماندار دشتستان : نیروی انتظامی در انجام وظایف ،موفق بوده است.

به گزارش گرنا به نقل از  روابط عمومی فرمانداری، فرماندار دشتستان در مراسم صبحگاه مشترک و عمومی انتظامی شهرستان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی شرکت کرده بود گفت: خرسندیم که نیروی انتظامی با عنایت خداوند قادر متعال، هدایت های فرماندهی معظم کل قوا و تلاش مجموعه فرماندهی و پرسنل انتظامی ناجا و همکاری شایسته مجموعه وزارت کشور، شورای امنیت کشور ، شورای تامین استان ها و شهرستان ها ، کارنامه ای موفق و قابل دفاع را بدست آورده است.


دکتر ارسلان زارع افزود : این فداکاران سبز پوش و حافظان نظم و تامین کنندگان امنیت، با تلاش شبانه روزی ،با روحیه ایثارگری و اخلاق مداری و مردم محوری در استقرار نظم و امنیت در جامعه ، پیشگیری از وقوع جرم ، کاهش جرائم و افزایش کشفیات ، موفقیت های ارزشمندی را بدست آورده اند و امروز نیز با آگاهی همه جانبه و هوشمندانه ، مقتدرانه ماموریت های محوله برای ارتقای قانونمداری و حقوق شهروندی در جامعه انجام می دهند.


فرماندار و رئیس شورای تامین در شهرستان دشتستان گفت : نیروی انتظامی در انجام وظایف خود ، موفق بوده است.ارتقای شاخص های امنیتی شهرستان نسبت به سال گذشته حاصل شده به طوری که در سال جاری ، قتل 36% کاهش یافته و تیر اندازی نیز 30% کمتر شده است.


فرماندار دشتستان از خدمات و تلاش های وافر مجموعه انتظامی ، اعم از فرماندهی و پرسنل و همکاری مردم شهرستان تقدیر و تشکر نمود.


در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین مصلح امام جمعه برازجان نیز گفت: نیروی انتظامی نماد صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.


مردم از خدمات نیروی انتظامی راضی هستند و ما هم از آنان تقدیر و تشکر می کنیم.


 


سرهنگ سید جواد رضوی نیز گفت :نیروی انتظامی با رویکرد اجتماعی و مردم محوری با همکاری مردم تلاش نموده است تا امنیت و آسایش عمومی را فراهم آورد.


  ایشان افزود : از آنجایی که آموزش به مردم به ویژه دانش آموزان و جوانان در کاهش وقوع جرم اهمیت زیادی دارد، آموزش آنان در برنامه های ما بوده و با همکاری ادارات دولتی انجام داده ایم.
نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group