استان بوشهر

>
مدیرکل تامین اجتماعی استان خبر داد:

المپیاد های ورزشی ـ فرهنگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر برگزار می شود

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: المپیاد های ورزشی ـ فرهنگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان برگزار می شود.

به گزارش « گرنا »؛ یونس خسروانی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد در راستای اجرای طرح نسیم سلامت، المپیاد ورزشی فرهنگی بازنشستگان و مستمری بگیران را در حوزه خواهران و برادران به تفکیک در دو بخش کارگران بازنشسته و مستمری بگیر و همکاران بازنشسته و مستمری بگیر با هدف ارتقای سلامت جسمی و روحی بازنشستگان و مستمری بگیران برگزار نماید.


المپیاد های ورزشی ـ فرهنگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر برگزار می شود


وی ادامه داد: کلیه بازنشستگان و مستمری بگیران (ازکارافتاده و همسربازمانده) اعم از زن و مرد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی به شرط داشتن ٤٥ سال سن به بالا برای خواهران و ٥٠ سال سن به بالا برای برادران با شرط دارا بودن سلامت کامل جسمی و آمادگی لازم، مجاز به شرکت در مسابقات مقدماتی (مرحله استانی) و نهایتا المپیادهای ورزشی خواهند بود.


مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر افزود: از علاقمندان دعوت می شود از تاریخ ١٠ مهرماه ٩٦ تا تاریخ ٢٥ مهرماه ٩٦ با مراجعه به کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر شهرستان یا استان و کانون کارکنان بازنشسته تامین اجتماعی استان نسبت به ارائه درخواست ثبت نام و شرکت در مسابقات مقدماتی اقدام نمایند. خسروانی بیان داشت: رشته های ورزشی خواهران بازنشسته و مستمری بگیر شامل: دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، شطرنج و شنا است. وی اضافه کرد: رشته های ورزشی برادران بازنشسته و مستمری بگیر نیز شامل: : دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و فوتبال دستی است.

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group