استان بوشهر

>

تداوم گرما در استان تا فردا

گرنا: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: افزایش چهار درجه ای دمای هوا که از روز گذشته دراین استان حاکم شده تا سه شنبه ادامه دارد.

به گزارش گرنا؛ نادر شفیع خدایی روز دوشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: در این مدت بیشترین دمای هوا در استان بوشهر با 41درجه سانتیگراد در برازجان و کمترین میزان دما نیز 23 درجه سانتیگراد در عسلویه گزارش شد.


وی اضافه کرد: هم اکنون دمای هوا در بوشهر 33 درجه سانتیگراد و میزان رطوبت آن 62 درصد است.
شفیع خدایی ادامه داد: در 24 ساعت گذشته خارگ با 91 و دیلم و برازجان به ترتیب با 9 درصد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر تجربه کردند.


وی بیان کرد: برای 24 ساعت آینده وضعیت جوی استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، مه رقیق صبحگاهی و در بخشهای جنوبی استان گاهی با وزش باد پیش بینی شده است.


شفیع خدایی اظهارکرد: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا شمال با سرعت 8 تا 30 و در بخش های جنوبی استان گاهی تا 36 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.


مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت آینده ارتفاع موج در خلیج فارس نیز 30 تا 90 سانتی متر پیش بینی شده که در سواحل مرکزی و جنوبی استان در ساعاتی از بعد از ظهر وشب تا 120 سانتی متر نیز می رسد.


شفیع خدایی گفت: فردا زمان جزر اول دریا ساعت 05:27بامداد، مد اول ساعت 11:31، جزر دوم ساعت 16:44و مد دوم دریا در ساعت 23:12خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group