استان بوشهر

>

پلمب ۱۰ جایگاه سوخت CNG استان

گرنا: مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: 10 جایگاه سوخت CNG فاقد ایمنی در این استان مهر و موم شد.

به گزارش گرنا به نقل از ایرنا؛ محمدرحیم بهره مند روز پنجشنبه در نشست بررسی روند ایمنی جایگاه های سوخت CNG استان بوشهر افزود: پنج جایگاه دیگر استان بوشهر نیز در وضعیت بحرانی هستند که در صورت برطرف نکردن نقص های موجود، بزودی مهر و موم می شوند.


وی در ارتباط با 10 جایگاه مهروموم شده اظهار داشت: پس از این اقدام مالکان آنها روند ایمن سازی جایگاه ها را بطور جدی دنبال می کنند که پیش بینی شده ظرف یک ماه آینده زمینه بازگشایی آنها فراهم شود.


بهره مند یادآور شد: در استان بوشهر 34 جایگاه CNG وجود دارد که از این شمار سه جایگاه آن غیرفعال است و از 31 جایگاه فعال نیز 10 جایگاه آن اکنون مهروموم هستند.


وی افزود: برای هر جایگاه سوخت CNG به لحاظ ایمنی شاخص هایی در نظر گرفته شده است که 16مورد از این شاخص ها از حداقل ها برای فعالیت یک جایگاه سوخت محسوب می شوند.


بهره مند اظهارداشت: باتوجه به اینکه جایگاه های غیر ایمن جان شهروندان را به مخاطره می اندازد در اجرای رسالت استاندارد تذکرهای لازم به مالکان آنها داد شد که به علت برطرف نکردن بموقع کاستی ها نسبت به پلمب آنها اقدام شد.


وی با اشاره به واقع شدن استان بوشهر در منطقه مرطوب اظهارداشت: پوسیدگی و زنگ زدگی از موضوعات مهم در غیرایمن شدن جایگاه های سوخت است و با این شرایط برخی از مخازن و اتصالات دچار پوسیدگی و نشتی می شوند.


 

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group