استان بوشهر

>
مدیرکل گردشگری بوشهر:

احداث یکی از بزرگترین هتل‌های جنوب کشور در کنگان

گرنا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: یکی از بزرگترین هتل‌های جنوب کشور در کنگان احداث می‌شود.

به گزارش « گرنا »؛ ناصر امیرزاده عصر یکشنبه در مراسم معارفه مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان کنگان اظهار داشت: شهرستان کنگان با توجه به ظرفیت‌های صنعتی و برخورداری از سواحل دارای ‌قابلیت‌های بالایی در حوزه گردشگری است. 


کنگان


وی سیراف را به عنوان یکی دیگر از ظرفیت‌های شهرستان کنگان دانست و ادامه داد: توسعه گردشگری در شهرستان کنگان با جدیت دنبال می‌شود و برای توسعه سیراف نیز برنامه‌های ویژه‌ای داریم. 


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، رشد صنایع دستی در کنگان را دارای اهمیت ویژه ای خواند و اضافه کرد: باید تلاش شود در این حوزه بهتر و منسجم‌تر عمل کرد.   وی همچنین با بیان اهمیت گردشگری ساحلی، افزود: از مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان کنگان انتظار داریم تا برای توسعه این صنعت با همکاری شهرداری اقدامات لازم را انجام دهد. 


امیرزاده تصریح کرد: هم‌اکنون با توجه به اینکه مجوز یکی از بزرگترین هتل‌های جنوب کشور در کنگان صادر شده، شهرستان ظرفیت بالایی در حوزه اقامت دارد.  وی بیان کرد: با توجه به تبدیل کنگان به قطب صنعت کشور در آینده‌ای نزدیک باید این حوزه نیز برای شما حائز اهمیت و دارای اولویت باشد.

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group