استان بوشهر

>

«شیخ‌سقا» رییس خانه مشارکت‌های مردمی بوشهر شد

 در نشستی با حضور سازمان‌های مردم‌نهاد، انتخابات خانه مشارکت های مردمی شهرستان بوشهر برگزار و رییس آن برای مدت دو سال انتخاب شد.

به گزارش « گرنا »؛ به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در جمع اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد عنوان داشت: نتیجه نهایی مشارکت مردم در بخش سلامت توانمندسازی، افزایش سواد سلامت و خوداتکایی آنان است.حمید حبیبی نیا خاطرنشان کرد: درگیر شدن جامعه در توسعه سلامت، فرآیندی است که به‌وسیله آن بین دولت و جوامع محلی، شراکتی در فعالیت‌های سلامتی به وجود می‌آید تا زمینه افزایش خوداتکایی و کنترل را فراهم آورد.


وی تصریح کرد: اعضای خانه مشارکت مردمی در سلامت شهرستان با تشکیل جلسات دوره‌ای و احصا مشکلات و معضلات بهداشتی اولویت‌دار منطقه پس از نقد و بررسی به تهیه و تدوین سند جامع سلامت شهرستان اقدام خواهند کرد.


در این نشست از میان 6 نفر کاندیدای ریاست خانه مشارکت مردمی سلامت شهرستان بوشهر، ابوذرشیخ سقا به ریاست خانه مشارکت مردمی در سلامت شهرستان بوشهر برای مدت 2 سال انتخاب شد.


گفتنی است، اعضای شورای مشارکت مردمی، نمایندگان تشکل‌های مردم‌نهاد موجود در سطح شهرستان هستند که با همکاری میانجیان شبکه خود، پیام‌های سلامتی را به مردم انتقال می‌دهند و مطالبات مردم را در شورا مطرح می‌کنند تا از این طریق در برنامه‌های جامع سلامت مشارکت داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group