استان بوشهر

>
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر:

ساختار مدیریت شهری بوشهر معیوب است/ لزوم انتخاب استاندار بومی

گرنا : رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان اینکه ساختار مدیریت شهری بوشهر معیوب است، گفت: یک فرد توانمند و بومی به عنوان استاندار بوشهر انتخاب شود.

به گزارش « گرنا »؛ اکبر توسلی صبح چهارشنبه در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی شورا اظهار داشت ساختار مدیریت شهری معیوب است و ما شاهد تداخل کاری پروژه‌ها و عدم کارشناسی برخی از پروژه‌های در حال اجرا هستیم.  


اکبر توسلی


رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر افزود: چارت شهرداری مشخص است و ما به عنوان اعضای شورا به دنبال نظارت عالیه بر امور باشیم تا قطار شهرداری در مسیر اصلی خود حرکت کند.  


توسلی خاطرنشان کرد: طرح‌هایی که قرار است اجرا شود باید در حوزه تخصصی خود باشد و ساختار اینگونه باشد که طرح عمرانی در حوزه معاونت عمرانی، خدمات شهری در حوزه معاونت خدمات شهری و شهرسازی در حوزه معاونت شهرسازی و فرهنگی در حوزه فرهنگی مسیر خود را طی کند.  


وی افزود: ما با مطالبات  و چالش‌های زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله وضعیت بافت تاریخی، محلات جنوبی و پروژه‌های نیمه‌تمام روبه‌رو هستیم که ضرورت دارد یک برنامه ریزی کارشناسانه برای رسیدگی به این مطالبات  داشته باشیم.  رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر تصریح کرد: شهروندان بوشهری از ما به عنوان نمایندگان خود در پارلمان محلی انتظار دارند در راستای رفع مسائل و مشکلات  تلاش دو چندان کنیم.


وی با اشاره به تغییر احتمالی  استاندار بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر به عنوان پایتخت اقتصاد و انررژی ایران با طولانی‌ترین مرز با خلیج فارس و میزبان اولین نیروگاه اتمی جهان اسلام ضرورت دارد که یک استاندار بومی و توانمند داشته باشد.  


توسلی بیان کرد: امیدواریم رئیس جمهور با توجه به حساسیت‌های خاص استان بوشهر و درخواست‌های همه اقشار بوشهر یک استاندار توانمند و بومی به عنوان استاندار بوشهر انتخاب کنند.  رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر با تبریک روز سینما به جامعه هنرمندان و سینما گران استان بوشهر خواستار نگاه ویژه شورای و شهرداری  به هنرمندان، نخبگان و سازمان‌های مردم شد.

کلمات کلیدی

اکبر تویلی

نوشتن دیدگاه

Back to Top

Template Design:Dima Group